ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה – מה זה ואיך הוא יכול לעזור לנו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיסה

אנחנו חיים בתקופה של אי וודאות, הן באופן רחב, כללי והן באופן אישי. כל אחד מאיתנו מתמודד עם אי וודאות מסוימת שמונעת ממנו הרבה פעמים לעשות תוכניות ארוכות טווח ואם הוא עושה, אזי שעליו לקחת בחשבון שדברים עלולים להשתנות. 

אי וודאות יכולה להיות מאוד בעייתית כשאנחנו רוצים לתכנן נסיעה לחו"ל, לצרכים פרטיים או מקצועיים. מדובר על אי וודאות שיכולה לפגוע בנו מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. למשל, אם אנחנו רוצים לתכנן נסיעה לחו"ל ומסיבה מסוימת עלינו לבטל את הנסיעה כמה ימים לפני המועד שלה, אזי שיש לכך השלכות כלכליות משמעותיות. אלא אם אנחנו מתכוננים בהתאם.

אחת הדרכים להתכונן לסיטואציה כזו היא באמצעות ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה. מדובר על ביטוח המאפשר לנו לקבל החזר כספי אם אנחנו נדרשים לבטל את הטיסה בעצמנו (אם חברת התעופה מבטלת את הטיסה היא מחויבת להחזיר לנו את הסכום או לספק לנו פיתרון אחר). כך אם חס וחלילה אנחנו חולים, נפצעים או מתרחש אירוע שמחייב אותנו לבטל את הטיסה והוא עומד בקריטריונים של הפוליסה, אזי שלא נצטרך להתמודד עם הפסד כלכלי.

חשוב לציין, במקרים רבים כשאנחנו מתכננים נסיעה לחו"ל בימינו, הטיסה הוא אחד הרכיבים היקרים בה וכן אחד הרכיבים היחידים שאנחנו לא יכולים לבטל ולקבל החזר כספי אלא אם יש לנו ביטוח. זאת להבדיל מהזמנת חדר בבית מלון, לדוגמא, אז יש לנו במקרים מסוימים אפשרות לקבל החזר כספי מלא או חלקי, אם נבטל מספר ימים לפני המועד. במקרה של טיסות, בהיעדר פוליסה, מאוד ייתכן שנידרש לשלם מחיר מלא גם אם לא נשתמש בכרטיס.

איך רוכשים ביטוח ביטול טיסה ומתי נכון לעשות אותו?

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא, הוא הכרחי עבור כל מי שמתכוון לנסוע לחו"ל בעת הזאת. בין אם אנחנו צעירים או מבוגרים, בין אם אנחנו סטודנטים, שכירים, עצמאים או חסרי עבודה. אנחנו לא יודעים מה יהיה והאם נוכל לטוס. בפרט אם אנחנו רוכשים את הכרטיס שבועות או חודשים לפני המועד שלה.  לכן, משתלם מאוד לרכוש את הפוליסה, גם אם לא נעשה בה שימוש. חשוב לומר, שבמקרים רבים, אנחנו מחויבים לרכוש את הפוליסה עד שבוע ממועד קניית הכרטיס, אחרת לא נוכל לעשות זאת.

בשביל לרכוש ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא עלינו לפנות אל חברת אשראי שלנו, דרכה אפשר לרכוש פוליסת ביטוח בתנאים אופטימאליים. כך גם נרוויח פוליסה איכותית וגם נהנה מחוויה יותר טובה בדרך לטיסה. לא נצטרך לחשוש שמא נידרש לבטל אותה ולא נקבל החזר כספי.

לפני שרוכשים את הפוליסה, רצוי לבחון האם היא כוללת רק את ביטול הטיסה או גם שירותים אחרים שקשורים לנסיעה, למשל, מלונות, חבילות נופש ואטרקציות. כך אם יהיה צורך, נוכל לבטל אותן מבלי להפסיד את מלוא סכום הרכישה.

 טיסה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן